Vítáme Vás na webových stránkách SVČ Vítkov, p.o.. Přihlašování do kroužků na školní rok 2024/25 bude spuštěno od 1.7.2024!

Mladí hasiči

UKONČENÍ SEZÓNY 2021/22

Po úspěšné sezóně se mladí hasiči i se svými vedoucími sešli na ukončení sezóny na turistické základně v Klokočově. Na programu bylo opakování stanovišť branného závodu, prohlídka nového PA Scania, osvěžení ve vodě, opékání špekáčků a také stezka odvahy.

Všichni zúčastnění si to moc užili. Už teď se těšíme, co všechno spolu zažijeme v příští sezóně.

Vyhlášení výsledků sezóny 21/22

Mladí hasiči Vítkov se zúčastnili také letos Ligy čtyř okrsků. Poslední závod sezóny se konal v sobotu 11. 6. 2022 na fotbalovém hřišti v Jančí. Tentokrát se soutěžilo v požárním útoku. Jelikož máme malý počet dětí spadající do kategorie mladších žáků, vytvořili jsme dvě družstva starších žáků. Přičem jedno bylo v velké části tvořeno mladšími hasiči. Obě družstva podala krásný výkon a předvedla povedené útoky. Možnost poměřit své síly dostali také naši dorostenci, kteří se utkali proti dorostencům z Jančí. Z důvodu rozpojení Bčkového spoje, nemohli být s výsledným časem spokojeni, ale útok se podařilo dokončit, a to je hlavní – nevzdávat se.

Při konečném nástupu všichni napjatě sledovali jak dopadne celkové vyhlášení. Naše družstvo mladších žáků skončilo na druhém místě a starší žáci s velkou slávou obhájili první místo v Lize a domů dovážejí putovní pohár.

S některými staršími žáky se již pomyslně rozloučíme, jelikož se věkově posunuli do kategorie dorostenců. Dorostenci nám zase dorůstají do mladých mužů. Budeme rádi za doplnění našeho kolektivu. Přijímáme zájemce se zápalem pro kolektivní sport. Po prázdninové pauze budou opět probíhat tréninky v pondělí odpoledne na hasičském hřišti.

Dne 25. 9. 2021 se ve Vítkově konala hasičská soutěž O vítkovského Soptíka. Zúčastnila se družstva z Jančí, Leskovce a Vítkova v kategoriích mladší žáci, starší žáci a dorost. Na programu byly disciplíny požární útok a štafeta dvojic.

Již druhým rokem působí pod Střediskem volného času, p. o. dva kroužky Mladých hasičů (mladší a starší) a za tu dobu se mohou pochlubit výbornými výsledky!

Uzlové závody 31. 1. 2015

Naši mladší hasiči vyhráli za družstvo 2. místo. V jednotlivcích vyhrál Patrik Mlčák 1. místo a David Kloss 3. místo z 23 soutěžících! Starší suverénně vyhráli a pak v jednotlivcích pobrali všechna první tři místa. Adam Bryndač vyhrál 1. místo, Erik Ontkóc 2. místo a moje Zuzka Krejčí 3. místo z 28 soutěžících. Na 4. místě byl Láďa Šustek taky z Vítkova. Já myslím, že výsledek víc než perfektní 😀 😀 😀 !!!

Hry Plamen v Leskovci 11. 10. 2014

naši mladí hasiči v obou kategoriích vyhráli 1. místo!!! Mladší zvítězili ze šesti družstev a starší zvítězili z devíti družstev. Za odměnu je čekala sladká odměna, do kroužku jsem jim donesla dort, který jsem nechala upéct. Připojuji fotky tedy i s dortem 🙂